GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Mesheishtë, Maqedonia e Veriut

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:23TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 18 minuta

09:41TetovëStacioni Tetovë

11:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Delfina Tours
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Ndërrim në: GalebPritja: 48 minuta

10:41TetovëStacioni Tetovë

12:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta

07:25PrishtinëStacioni Prishtinë

09:21ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: GalebPritja: 39 minuta

10:00ShkupStacioni Shkup

12:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 48 minuta

11:41TetovëStacioni Tetovë

13:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 35 minuta

11:00ShkupStacioni Shkup

13:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Klasik Kompani
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 35 minuta

12:30ShkupStacioni Shkup

15:05MesheishtëStacioni Mesheishtë

Vakchare-2
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 35 minuta

12:30ShkupStacioni Shkup

15:05MesheishtëStacioni Mesheishtë

Klasik Kompani
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 55 minuta

12:50ShkupStacioni Shkup

15:25MesheishtëStacioni Mesheishtë

Martinoski Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: GalebPritja: 34 minuta

14:00ShkupStacioni Shkup

16:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Ndërrim në: Doko-TransPritja: 34 minuta

14:00ShkupStacioni Shkup

16:35MesheishtëStacioni Mesheishtë

Doko-Trans
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.