GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Manez, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Axhami & Co ShpkPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:45ManezStacioni Manez

Axhami & Co Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.