GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lulëzim, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 1 orë
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 11 minuta
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 1 orë, 5 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

20:11LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 11 minuta
1

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

21:41LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

19:05DurrësStacioni Durrës

21:41LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

23:41LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.