GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lazarevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:43LazarevëStacioni Lazarevë

16:18Mitrovicë

Balli
?€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:13LazarevëStacioni Lazarevë

16:48Mitrovicë

Balli
?€

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:28LazarevëStacioni Lazarevë

17:03Mitrovicë

Union
?€

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43LazarevëStacioni Lazarevë

17:18Mitrovicë

Ariani
?€

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:58LazarevëStacioni Lazarevë

17:33Mitrovicë

Lindi Tours Vushtri
?€

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:13LazarevëStacioni Lazarevë

17:48Mitrovicë

Sion Tours
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:28LazarevëStacioni Lazarevë

18:03Mitrovicë

Beka Tours
?€

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:43LazarevëStacioni Lazarevë

18:18Mitrovicë

Ariani
?€

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58LazarevëStacioni Lazarevë

18:33Mitrovicë

Besi
?€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:13LazarevëStacioni Lazarevë

18:48Mitrovicë

Beka Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.