GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Karaçevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

09:34GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 16 minuta
3

09:50GjilanStacioni Gjilan

10:30KaraçevëStacioni Karaçevë

Egnatia
1.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.8
1

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:34GjilanStacioni Gjilan

Beki Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 16 minuta
3

15:50GjilanStacioni Gjilan

16:30KaraçevëStacioni Karaçevë

Egnatia
1.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.8
1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:54GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.5€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 21 minuta
3

17:15GjilanStacioni Gjilan

17:55KaraçevëStacioni Karaçevë

Mensi
1.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 3.8
1

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:34GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 16 minuta
3

18:50GjilanStacioni Gjilan

19:30KaraçevëStacioni Karaçevë

Egnatia
1.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.8
1

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Musa TravelPritja: 21 minuta
3

19:15GjilanStacioni Gjilan

19:55KaraçevëStacioni Karaçevë

Musa Travel
1.3€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 3.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.