GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Kaliqan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 15 minuta
3

11:15PejëStacioni Pejë

11:38KaliqanStacioni Kaliqan

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 5
1

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 20 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

14:23KaliqanStacioni Kaliqan

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 5
1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: Zogaj ToursPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:38KaliqanStacioni Kaliqan

Zogaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 5
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 15 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:38KaliqanStacioni Kaliqan

Te Salihu
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.