GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Junik, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:30JunikStacioni Junik

Monika
?€

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50JunikStacioni Junik

Monika
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 10 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:27JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 6
1

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14DeçanStacioni Deçan

Monika
5€

Informata

2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 21 minuta
3

13:35DeçanStacioni Deçan

13:52JunikStacioni Junik

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 15 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:52JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 6
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 20 minuta
3

15:40PejëStacioni Pejë

16:17JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 25 minuta
3

16:45PejëStacioni Pejë

17:27JunikStacioni Junik

Juniku Reisen
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.