GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Gjurakoc, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

19:17GjurakocStacioni Gjurakoc

19:27Istog

Bala
?€

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:57GjurakocStacioni Gjurakoc

20:07Istog

Floriani
?€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:27GjurakocStacioni Gjurakoc

20:37Istog

Berisha Impex
5€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:27GjurakocStacioni Gjurakoc

21:37Istog

Bala
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bashkimi Turist
1€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

18:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:17GjurakocStacioni Gjurakoc

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 1
1

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
1€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 15 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:57GjurakocStacioni Gjurakoc

Floriani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 1
1

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

19:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 15 minuta
3

19:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:27GjurakocStacioni Gjurakoc

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bajriqi
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

20:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:27GjurakocStacioni Gjurakoc

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.