GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€

07:10PrishtinëStacioni Prishtinë

08:00FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

08:35FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:02FerizajStacioni Ferizaj

09:33Kaçanik

N.T.Sh Beka
?€

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:05FerizajStacioni Ferizaj

Medina
1.5€

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:20FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
1.5€

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:50FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:20FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.