GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Eferding, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:35FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 25 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00EferdingStacioni Eferding

Bici Com
?€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.