GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Carralevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50PrishtinëStacioni Prishtinë

07:43CarralevëStacioni Carralevë

08:35Prizren

Bres Turs
?€

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:43CarralevëStacioni Carralevë

09:35Prizren

Didi
?€

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

09:13CarralevëStacioni Carralevë

10:05Prizren

Drini Reisen
?€

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:38CarralevëStacioni Carralevë

10:30Prizren

Bashkimi Reisen
?€

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

09:58CarralevëStacioni Carralevë

10:50Prizren

Fidani Turs
?€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:23CarralevëStacioni Carralevë

11:15Prizren

Zhur Tours
?€

09:55PrishtinëStacioni Prishtinë

10:48CarralevëStacioni Carralevë

11:40Prizren

Mir Turs
?€

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

11:28CarralevëStacioni Carralevë

12:20Prizren

Arbëria Turist
?€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:53CarralevëStacioni Carralevë

12:45Prizren

Erlines
2€

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:13CarralevëStacioni Carralevë

13:05Prizren

Sharri
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.