GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Çabër, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
2
Ndërrim në: LabinotiPritja: 12 minuta
3

12:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:46ÇabërStacioni Çabër

Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 1.8
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Arena-Trav
1.8€
2
Ndërrim në: LabinotiPritja: 12 minuta
3

15:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:46ÇabërStacioni Çabër

Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 1.8
1

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: LabinotiPritja: 12 minuta
3

17:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:46ÇabërStacioni Çabër

Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.