GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pozharan, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Gjilan

08:24PozharanStacioni Pozharan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:24PozharanStacioni Pozharan

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
1.2€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:10PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
4.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 5.7
1

08:24PozharanStacioni Pozharan

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:10PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
4.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 4.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.