GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Milot, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Seidi - ToursPritja: 27 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

15:24MilotStacioni Milot

Seidi - Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 27 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

15:24MilotStacioni Milot

Abadoni
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 37 minuta
3

14:40TiranëStacioni Tiranë

15:34MilotStacioni Milot

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Seidi - ToursPritja: 27 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

15:24MilotStacioni Milot

Seidi - Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 27 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

15:24MilotStacioni Milot

Abadoni
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

11:51PogradecStacioni Pogradec

14:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 37 minuta
3

14:40TiranëStacioni Tiranë

15:34MilotStacioni Milot

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

12:21PogradecStacioni Pogradec

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Jusi-2Pritja: 27 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:54MilotStacioni Milot

Jusi-2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

12:21PogradecStacioni Pogradec

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 27 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:54MilotStacioni Milot

Laçi Kompani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

12:21PogradecStacioni Pogradec

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: 4 OrtaketPritja: 27 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:54MilotStacioni Milot

4 Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

12:51PogradecStacioni Pogradec

15:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 17 minuta
3

15:20TiranëStacioni Tiranë

16:14MilotStacioni Milot

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.