GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Rozenhajm, Gjermani Milot, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00RozenhajmStacioni Rozenhajm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30MilotStacioni Milot

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

18:00RozenhajmStacioni Rozenhajm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 3 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 30 minuta
Çmimi total: 80
1

18:00RozenhajmStacioni Rozenhajm

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 3 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 30 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.