GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Milot, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30MunichStacioni Munich

18:29TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
?€
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 31 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:54MilotStacioni Milot

Laçi Kompani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 24 minuta
1

20:30MunichStacioni Munich

17:59PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
70€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 31 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~24 orë
Çmimi total: 10

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.