GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Milot, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:22MilotStacioni Milot

18:16TiranëStacioni Tiranë

Rilindi Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

17:22MilotStacioni Milot

18:16TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

17:37MilotStacioni Milot

18:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.