GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Milot, Shqipëri Hanover, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:40MilotStacioni Milot

05:39HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€

09:00MilotStacioni Milot

08:59HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:35MilotStacioni Milot

07:29TiranëStacioni Tiranë

Laçi Kompani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 31 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 24 minuta
Çmimi total: 130
1

06:37MilotStacioni Milot

07:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 29 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 22 minuta
Çmimi total: 130
1

06:38MilotStacioni Milot

07:32TiranëStacioni Tiranë

Jusi-2
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 28 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 21 minuta
Çmimi total: 130
1

08:05MilotStacioni Milot

09:28ShkodërStacioni Shkodër

Vellezrit Kopani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 2 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29HanoverStacioni Hanover

Deva Tours
130€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 24 minuta
Çmimi total: 130
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.