GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

07:55PogradecStacioni Pogradec

08:57BelortaStacioni Belorta

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

06:00Durrës

09:04PogradecStacioni Pogradec

09:59BelortaStacioni Belorta

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

14:34PogradecStacioni Pogradec

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

16:04PogradecStacioni Pogradec

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:29PogradecStacioni Pogradec

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

08:30KorçëStacioni Korçë

08:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
1

08:29PogradecStacioni Pogradec

09:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.