GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Përmet, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Delvinë

15:41PërmetStacioni Përmet

19:32DurrësStacioni Durrës

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00Delvinë

22:41PërmetStacioni Përmet

02:32DurrësStacioni Durrës

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30PërmetStacioni Përmet

17:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 18 minuta
3

17:36LushnjeStacioni Lushnje

18:39DurrësStacioni Durrës

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
1

15:41PërmetStacioni Përmet

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:44LushnjeStacioni Lushnje

19:47DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.