GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peqin, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Rrogozhinë

07:15PeqinStacioni Peqin

08:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë

08:00Rrogozhinë

08:15PeqinStacioni Peqin

09:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë

11:30Rrogozhinë

11:45PeqinStacioni Peqin

13:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

12:30PeqinStacioni Peqin

14:05TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
300Lekë

12:30Rrogozhinë

12:45PeqinStacioni Peqin

14:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

13:30Rrogozhinë

13:45PeqinStacioni Peqin

15:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

14:30Rrogozhinë

14:45PeqinStacioni Peqin

16:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

16:00Rrogozhinë

16:15PeqinStacioni Peqin

17:50TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15PeqinStacioni Peqin

08:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 18 minuta
3

08:33DurrësStacioni Durrës

09:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

07:57PeqinStacioni Peqin

08:57DurrësStacioni Durrës

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 12 minuta
3

09:09DurrësStacioni Durrës

09:44TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

07:57PeqinStacioni Peqin

08:57DurrësStacioni Durrës

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:15DurrësStacioni Durrës

09:53TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
1

07:57PeqinStacioni Peqin

08:57DurrësStacioni Durrës

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Refati-08Pritja: 18 minuta
3

09:15DurrësStacioni Durrës

09:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

07:57PeqinStacioni Peqin

08:57DurrësStacioni Durrës

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

09:16DurrësStacioni Durrës

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

08:15PeqinStacioni Peqin

09:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 14 minuta
3

09:29DurrësStacioni Durrës

09:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

08:15PeqinStacioni Peqin

09:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:08TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
1

08:15PeqinStacioni Peqin

09:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 18 minuta
3

09:33DurrësStacioni Durrës

10:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

08:15PeqinStacioni Peqin

09:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

09:34DurrësStacioni Durrës

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

09:30PeqinStacioni Peqin

10:30DurrësStacioni Durrës

Se-Al Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 16 minuta
3

10:46DurrësStacioni Durrës

11:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.