GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Zahaç, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30PejëStacioni Pejë

13:48ZahaçStacioni Zahaç

14:15Klinë

Bujari
?€

13:40PejëStacioni Pejë

13:50ZahaçStacioni Zahaç

15:00Prishtinë

Monika
?€

14:00PejëStacioni Pejë

14:18ZahaçStacioni Zahaç

14:45Klinë

Bujari
?€

14:00PejëStacioni Pejë

14:10ZahaçStacioni Zahaç

15:20Prishtinë

Koha
?€

14:15PejëStacioni Pejë

14:33ZahaçStacioni Zahaç

15:00Klinë

Valoni
0.5€

14:30PejëStacioni Pejë

14:48ZahaçStacioni Zahaç

15:15Klinë

Ademi
?€

14:40PejëStacioni Pejë

14:50ZahaçStacioni Zahaç

16:00Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

15:00PejëStacioni Pejë

15:18ZahaçStacioni Zahaç

15:45Klinë

Valoni
0.5€

15:00PejëStacioni Pejë

15:10ZahaçStacioni Zahaç

16:20Prishtinë

Mendi
1€

15:20PejëStacioni Pejë

15:30ZahaçStacioni Zahaç

16:40Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.