GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balincë, Kosovë Zahaç, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:40Prishtinë

16:10BalincëStacioni Balincë

16:50ZahaçStacioni Zahaç

17:00Pejë

Monika
?€

16:20Prishtinë

16:50BalincëStacioni Balincë

17:30ZahaçStacioni Zahaç

17:40Pejë

Koha
?€

17:00Prishtinë

17:30BalincëStacioni Balincë

18:10ZahaçStacioni Zahaç

18:20Pejë

Gjocaj Tours
?€

17:20Prishtinë

17:50BalincëStacioni Balincë

18:30ZahaçStacioni Zahaç

18:40Pejë

Mendi
?€

17:40Prishtinë

18:10BalincëStacioni Balincë

18:50ZahaçStacioni Zahaç

19:00Pejë

Bashkimi Turist
?€

18:00Prishtinë

18:30BalincëStacioni Balincë

19:10ZahaçStacioni Zahaç

19:20Pejë

Pranvera Tours
?€

18:20Prishtinë

18:50BalincëStacioni Balincë

19:30ZahaçStacioni Zahaç

19:40Pejë

Koha
?€

19:20Prishtinë

19:50BalincëStacioni Balincë

20:30ZahaçStacioni Zahaç

20:40Pejë

Omega T.
?€

20:00Prishtinë

20:30BalincëStacioni Balincë

21:10ZahaçStacioni Zahaç

21:20Pejë

Miroci
?€

20:20Prishtinë

20:50BalincëStacioni Balincë

21:30ZahaçStacioni Zahaç

21:40Pejë

Deli Abazi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:10BalincëStacioni Balincë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10ZahaçStacioni Zahaç

Gjocaj Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

16:10BalincëStacioni Balincë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

17:20PejëStacioni Pejë

17:30ZahaçStacioni Zahaç

Omega T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
1

16:19BalincëStacioni Balincë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 19 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZahaçStacioni Zahaç

Mendi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 5
1

16:19BalincëStacioni Balincë

16:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 21 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:10ZahaçStacioni Zahaç

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

16:28BalincëStacioni Balincë

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 33 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:50ZahaçStacioni Zahaç

Bashkimi Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
Çmimi total: 7.5
1

16:28BalincëStacioni Balincë

16:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bala
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 18 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:10ZahaçStacioni Zahaç

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

16:30BalincëStacioni Balincë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 20 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZahaçStacioni Zahaç

Mendi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

16:30BalincëStacioni Balincë

16:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 20 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:10ZahaçStacioni Zahaç

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

16:49BalincëStacioni Balincë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 29 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:10ZahaçStacioni Zahaç

Pranvera Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 5
1

16:49BalincëStacioni Balincë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 31 minuta
3

17:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:50ZahaçStacioni Zahaç

Bashkimi Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.