GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:40PejëStacioni Pejë

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 15 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:47VushtrriStacioni Vushtrri

Blendi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 5
1

14:20PejëStacioni Pejë

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 20 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:32VushtrriStacioni Vushtrri

Balli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 5
1

16:00PejëStacioni Pejë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:02VushtrriStacioni Vushtrri

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.