GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Malësi e Re, Kosovë

1

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
2
Ndërrim në: LoniPritja: 13 minuta
3

09:50PrizrenStacioni Prizren

10:03Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Loni
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 5
1

10:30PejëStacioni Pejë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 13 minuta
3

12:20PrizrenStacioni Prizren

12:33Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Shpejtimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 5
1

14:45PejëStacioni Pejë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: Bledi ReisenPritja: 18 minuta
3

16:40PrizrenStacioni Prizren

16:53Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Bledi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.