GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malësi e Re, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

07:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 18 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:47PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

08:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

08:42GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: GentonisiPritja: 18 minuta
3

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:47PejëStacioni Pejë

Gentonisi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

09:12Malësi e ReStacioni Malësi e Re

09:25PrizrenStacioni Prizren

Dardani
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 15 minuta
3

09:40PrizrenStacioni Prizren

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

09:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

09:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
?€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 18 minuta
3

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:47PejëStacioni Pejë

Albi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

10:17Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:30PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

10:40PrizrenStacioni Prizren

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

10:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
?€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 18 minuta
3

11:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:15PejëStacioni Pejë

Juniku Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 3
1

10:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 18 minuta
3

11:00GjakovëStacioni Gjakovë

11:47PejëStacioni Pejë

Mendi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

10:32Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:45PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

12:37PejëStacioni Pejë

Gramozi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

11:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

11:42GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 18 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:47PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

12:29Malësi e ReStacioni Malësi e Re

12:42GjakovëStacioni Gjakovë

Ekremi
?€
2
Ndërrim në: Travel Agency "Dreni"Pritja: 18 minuta
3

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:47PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.