GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30SarandëStacioni Sarandë

00:00PejëStacioni Pejë

Kushtrimi Nm
25€

16:30SarandëStacioni Sarandë

00:30PejëStacioni Pejë

Shpejtimi
25€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30SarandëStacioni Sarandë

10:30DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 1 orë, 30 minuta
3

12:00DurrësStacioni Durrës

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~11 orë
Çmimi total: 15
1

08:30SarandëStacioni Sarandë

12:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: NakajPritja: 1 orë, 10 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:19PejëStacioni Pejë

Nakaj
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 49 minuta
Çmimi total: 30.5
1

09:30SarandëStacioni Sarandë

13:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 1 orë, 10 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

19:19PejëStacioni Pejë

Tirana Metropol
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

10:45SarandëStacioni Sarandë

15:05TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Meti ComercPritja: 55 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:30PejëStacioni Pejë

Meti Comerc
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 45 minuta
Çmimi total: 30.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.