GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Krushë e Madhe, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:15PejëStacioni Pejë

18:30Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

18:52Prizren

Halimaj
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PejëStacioni Pejë

16:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 13 minuta
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:32Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:02Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

18:02Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

17:00PejëStacioni Pejë

17:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:32Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Atmaxha
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 5
1

17:00PejëStacioni Pejë

17:20DeçanStacioni Deçan

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:35DeçanStacioni Deçan

18:30Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

Halimaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.