GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Madhe, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:45Prizren

15:07Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

13:42Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

14:15GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Comerc
2€
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 15 minuta

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:17PejëStacioni Pejë

Juniku Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta

14:52Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2€
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta

15:07Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:32PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta

15:07Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
?€
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta

16:12DeçanStacioni Deçan

16:32PejëStacioni Pejë

Halimaj
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.