GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Kavajë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

08:40TiranëStacioni Tiranë

09:40KavajëStacioni Kavajë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

08:50TiranëStacioni Tiranë

09:45KavajëStacioni Kavajë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

08:50TiranëStacioni Tiranë

09:50KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 41 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:00KavajëStacioni Kavajë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 41 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:00KavajëStacioni Kavajë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 41 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:00KavajëStacioni Kavajë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 51 minuta
3

09:10TiranëStacioni Tiranë

10:10KavajëStacioni Kavajë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 56 minuta
3

09:15TiranëStacioni Tiranë

10:15KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
1

04:00PejëStacioni Pejë

08:19TiranëStacioni Tiranë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:20TiranëStacioni Tiranë

10:15KavajëStacioni Kavajë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
1

05:00PejëStacioni Pejë

09:30TiranëStacioni Tiranë

Meti Comerc
15€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:50TiranëStacioni Tiranë

10:45KavajëStacioni Kavajë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.