GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Dibër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00PejëStacioni Pejë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 40 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 5
1

13:20PejëStacioni Pejë

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€
2
Ndërrim në: Hisar TurizamPritja: 20 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DibërStacioni Dibër

Hisar Turizam
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.