GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Patras, Greqi Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30PatrasStacioni Patras

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Sal - EriPritja: 1 orë, 10 minuta
3

06:00VlorëStacioni Vlorë

08:14BeratStacioni Berat

Sal - Eri
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 44 minuta
1

21:30PatrasStacioni Patras

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: SkerdbesPritja: 1 orë, 40 minuta
3

06:30VlorëStacioni Vlorë

08:34BeratStacioni Berat

Skerdbes
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 4 minuta
1

23:30PatrasStacioni Patras

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Irbra TransportPritja: 25 minuta
3

07:15VlorëStacioni Vlorë

09:19BeratStacioni Berat

Irbra Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.