GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Passau, Gjermani Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30PassauStacioni Passau

19:29PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:30PassauStacioni Passau

19:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Dardani SH.P.KPritja: 31 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:00PrizrenStacioni Prizren

Dardani SH.P.K
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 30 minuta
Çmimi total: 70
1

19:30PassauStacioni Passau

19:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 1 orë, 31 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20PrizrenStacioni Prizren

Qaza Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 50 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.