GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pasjak, Kosovë Hogosht, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:26PasjakStacioni Pasjak

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
0.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

10:45GjilanStacioni Gjilan

11:33HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2
1

14:26PasjakStacioni Pasjak

14:34GjilanStacioni Gjilan

Mensi
0.5€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

15:33HogoshtStacioni Hogosht

Mensi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2
1

17:26PasjakStacioni Pasjak

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
0.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

18:33HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.