GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hogosht, Kosovë Pasjak, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30HogoshtStacioni Hogosht

07:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 12 minuta
3

07:30GjilanStacioni Gjilan

07:38PasjakStacioni Pasjak

Dalina
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 2
1

07:30HogoshtStacioni Hogosht

08:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 12 minuta
3

08:30GjilanStacioni Gjilan

08:38PasjakStacioni Pasjak

Alia Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 2
1

13:30HogoshtStacioni Hogosht

14:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

14:30GjilanStacioni Gjilan

14:38PasjakStacioni Pasjak

Mimoza 93
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.