GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Vushtrri, Kosovë

17:30MunichStacioni Munich

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 30 minuta

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:02VushtrriStacioni Vushtrri

Arena-Trav
?€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 32 minuta

18:30MunichStacioni Munich

18:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
60€
Ndërrim në: QendrimiPritja: 31 minuta

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:32VushtrriStacioni Vushtrri

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 2 minuta

20:30MunichStacioni Munich

17:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Fidani Turs
70€
Ndërrim në: QendrimiPritja: 31 minuta

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:02VushtrriStacioni Vushtrri

Qendrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.