GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Montabaur, Gjermani Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00MontabaurStacioni Montabaur

06:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
110€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00MontabaurStacioni Montabaur

08:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
80€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 4 orë, 1 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~32 orë
Çmimi total: 95
1

09:00MontabaurStacioni Montabaur

08:59PrizrenStacioni Prizren

Try Tours
80€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 3 orë, 31 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 10 minuta
Çmimi total: 95
1

09:00MontabaurStacioni Montabaur

08:59PrizrenStacioni Prizren

Try Tours
80€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 4 orë, 31 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 10 minuta
Çmimi total: 95
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.