GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:15SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 1.8
1

13:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 15 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50SuharekëStacioni Suharekë

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:45SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 1.5
1

19:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:58SuharekëStacioni Suharekë

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 1.8
1

19:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:58SuharekëStacioni Suharekë

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.