GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Pestovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:07PestovëStacioni Pestovë

10:30Prishtinë

Qendrimi
?€

10:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:22PestovëStacioni Pestovë

10:45Prishtinë

Aurela Tour
?€

10:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:37PestovëStacioni Pestovë

11:00Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€

10:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:52PestovëStacioni Pestovë

11:15Prishtinë

Ariani
?€

10:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:07PestovëStacioni Pestovë

11:30Prishtinë

Balli
?€

11:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:22PestovëStacioni Pestovë

11:45Prishtinë

Union
?€

11:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:37PestovëStacioni Pestovë

12:00Prishtinë

Union
?€

11:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:52PestovëStacioni Pestovë

12:15Prishtinë

Beka Tours
?€

11:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:07PestovëStacioni Pestovë

12:30Prishtinë

Bare-Turs
?€

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:22PestovëStacioni Pestovë

12:45Prishtinë

Besi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.