GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Magure, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
1.5€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 15 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:35MagureStacioni Magure

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 15 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:06MagureStacioni Magure

Gmica Travel
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 3.3
1

11:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 15 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:35MagureStacioni Magure

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1.8
1

11:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:51MagureStacioni Magure

Lipjan Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 1.8
1

11:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 15 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:06MagureStacioni Magure

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 15 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:05MagureStacioni Magure

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 15 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45MagureStacioni Magure

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 15 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:35MagureStacioni Magure

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

14:21MagureStacioni Magure

Lipjan Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 1.8
1

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 15 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:36MagureStacioni Magure

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.