GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Magure, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30MagureStacioni Magure

13:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Bare-TursPritja: 10 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Bare-Turs
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:45MagureStacioni Magure

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 10 minuta
3

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:18MagureStacioni Magure

16:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Shala Trans
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 12 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:40MagureStacioni Magure

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 15 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 1.8
1

16:00MagureStacioni Magure

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 10 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.8
1

16:15MagureStacioni Magure

16:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Sion ToursPritja: 10 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Sion Tours
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.8
1

17:00MagureStacioni Magure

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: BesiPritja: 10 minuta
3

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Besi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:30MagureStacioni Magure

18:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 10 minuta
3

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:18MagureStacioni Magure

19:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Shala Trans
?€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 12 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.