GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 10 minuta
3

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 4.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.