GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30GjilanStacioni Gjilan

15:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 16 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 4.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.