GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Milot, Shqipëri Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40MilotStacioni Milot

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
10€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 20 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Kukleci
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 10
1

14:04MilotStacioni Milot

14:58TiranëStacioni Tiranë

Marsoni Al Transport
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 32 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

14:05MilotStacioni Milot

14:59TiranëStacioni Tiranë

Bit + D 2010
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 31 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

14:08MilotStacioni Milot

15:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 28 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15
1

14:17MilotStacioni Milot

15:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.