GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Magure, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00MagureStacioni Magure

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.