GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

02:56LushnjeStacioni Lushnje

04:34TiranëStacioni Tiranë

Shqipron Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 1 orë, 26 minuta
3

06:00TiranëStacioni Tiranë

13:00ShkupStacioni Shkup

Tirana Metropol
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.