GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumalas, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:11LumalasStacioni Lumalas

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:11LumalasStacioni Lumalas

14:58BeratStacioni Berat

Bitri
?Lekë

13:00Korçë

13:11LumalasStacioni Lumalas

16:58BeratStacioni Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:11LumalasStacioni Lumalas

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 19 minuta
3

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:32BeratStacioni Berat

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
1

06:11LumalasStacioni Lumalas

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:40LushnjeStacioni Lushnje

10:30BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

06:11LumalasStacioni Lumalas

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 40 minuta
3

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:53BeratStacioni Berat

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

08:41LumalasStacioni Lumalas

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 23 minuta
3

12:13LushnjeStacioni Lushnje

13:14BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta
1

08:41LumalasStacioni Lumalas

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

12:25LushnjeStacioni Lushnje

13:15BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

09:05LumalasStacioni Lumalas

09:16KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 44 minuta
3

10:00KorçëStacioni Korçë

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 53 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

09:09LumalasStacioni Lumalas

09:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 40 minuta
3

10:00KorçëStacioni Korçë

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

09:11LumalasStacioni Lumalas

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

13:49BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

09:11LumalasStacioni Lumalas

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 35 minuta
3

12:55LushnjeStacioni Lushnje

13:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

09:14LumalasStacioni Lumalas

09:25KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

10:00KorçëStacioni Korçë

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
Çmimi total: 150 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.