GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Lumalas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00BeratStacioni Berat

10:46DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 44 minuta
3

11:30DurrësStacioni Durrës

12:52LumalasStacioni Lumalas

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

10:17BeratStacioni Berat

12:21DurrësStacioni Durrës

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 39 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:22LumalasStacioni Lumalas

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

10:17BeratStacioni Berat

11:18LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 42 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

15:09LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 52 minuta
1

10:23BeratStacioni Berat

12:27DurrësStacioni Durrës

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 33 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:22LumalasStacioni Lumalas

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
1

10:23BeratStacioni Berat

11:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 36 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

15:09LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 46 minuta
1

10:30BeratStacioni Berat

12:16DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 44 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:22LumalasStacioni Lumalas

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

10:30BeratStacioni Berat

11:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 40 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

15:09LumalasStacioni Lumalas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.