GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lulëzim, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:30Sarandë

07:14LulëzimStacioni Lulëzim

09:53ElbasanStacioni Elbasan

Butrinti Transport
?Lekë

06:00Sarandë

07:44LulëzimStacioni Lulëzim

10:23ElbasanStacioni Elbasan

Butrinti Transport
?Lekë

07:15Gjirokastër

08:01LulëzimStacioni Lulëzim

10:40ElbasanStacioni Elbasan

Argjiro SH.P.K
?Lekë

07:15Gjirokastër

08:01LulëzimStacioni Lulëzim

10:40ElbasanStacioni Elbasan

Argjiro SH.P.K
?Lekë

11:30Gjirokastër

12:16LulëzimStacioni Lulëzim

14:55ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

11:35Sarandë

13:19LulëzimStacioni Lulëzim

15:58ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:30Sarandë

15:14LulëzimStacioni Lulëzim

17:53ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:16LulëzimStacioni Lulëzim

07:49LushnjeStacioni Lushnje

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 22 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

09:17ElbasanStacioni Elbasan

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 17 minuta
3

07:56LushnjeStacioni Lushnje

09:02ElbasanStacioni Elbasan

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 21 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:06ElbasanStacioni Elbasan

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 21 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:06ElbasanStacioni Elbasan

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 21 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:06ElbasanStacioni Elbasan

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

06:46LulëzimStacioni Lulëzim

08:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-LuksPritja: 24 minuta
3

08:30LushnjeStacioni Lushnje

09:36ElbasanStacioni Elbasan

Trans-Luks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

06:46LulëzimStacioni Lulëzim

08:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

09:41ElbasanStacioni Elbasan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

07:14LulëzimStacioni Lulëzim

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Dumreja 2Pritja: 28 minuta
3

09:15LushnjeStacioni Lushnje

10:21ElbasanStacioni Elbasan

Dumreja 2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
1

07:14LulëzimStacioni Lulëzim

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Butrinti TransportPritja: 30 minuta
3

09:17LushnjeStacioni Lushnje

10:23ElbasanStacioni Elbasan

Butrinti Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

07:44LulëzimStacioni Lulëzim

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta
3

09:34LushnjeStacioni Lushnje

10:40ElbasanStacioni Elbasan

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.