GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lublanë, Slloveni Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 45 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 18 minuta
Çmimi total: 59

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.